Blog > Komentarze do wpisu

Zostań redaktorem strony kibiców Milanu

Wielu młodych ludzi kochających piłkę nożną i AC Milan zastanawia się nad tym jak zacząć można swoją redaktorską karierę. Dziś zapoznamy Was z informacjami na temat serwisu, który każdemu pozwala na zamieszczanie artykułó o Milanie!

Kochasz Milan? Uwielbiasz oglądać mecze Milanu i czytać artykuły na temat tego klubu? A może chciałbyś się sprawdzić jako redaktor sportowy w serwisie o Milanie? Jest to możliwe, wystarczy, że poznasz nowy portal kibiców Milanu - ForzaMilan.pl. W serwisie tym każdy może się zarejestrować i rozpocząć swoją karierę milanowego felietonisy!

Zapraszamy na ForzaMilan.PL

Wypada, abyś wiedział, że serwis ten budowany jest od początku przez jednego wielkiego fana drużyny, którą jest AC Milan. Człowiek ten samodzielnie pisze artykuły i zachęca również do tego innych. Serwis ForzaMilan.pl postawiony jest na Wordpressie, przez co bardzo łatwo założyć można na nim konto. Równie proste jest dalsze nim zarządzanie, dodawanie nowych artykułów, wgrywanie zdjęć czy rozbudowa serwisu. Wszystko z resztą opisane zostało w zakładce "Zostań redaktorem", która zamieszczona jest na tej stronie o AC Milan.

O czym można pisać?

Serwis nie jest prowadzony po to, aby narzucać redaktorom oczekiwaną tematykę pisanych przez nich artykułów. Panuje tu ogólna dowolność, dzięki której każdy może pisać o tym, co mu się podoba. Przykładowo pisać można tu felieteony obrazujące obecną sytuację w Milanie lub też analizujące ostatnie ruchy w tymże klubie. Równie dobrze można jednak opisywać relacje z meczów Milanu, czy też ostatnie ruchy transferowe wykonywane przez Gallianiego.

Warto pamiętać, że pisanie w tym serwisie nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Został on stworzony z myślą o chcących się wygadać kibicach, którzy o Milanie mogą pisać codziennie, a mogą też raz na dwa lata - jak im wygodniej!

środa, 19 marca 2014, student854

Polecane wpisy

blog parentingowy